Збільшити ціну на газ для ОСББ, які обладнані даховими котельнями планують на Рівненщині.

20.11.2013 13:11

Збільшити ціну на газ для ОСББ, які обладнані даховими котельнями, планують на Рівненщині!

Збільшити майже вчетверо ціну на блакитне паливо для таких споживачів як ОСББ, які обладнані даховими котельнями, планують в області у випадку, якщо наш край вичерпає увесь виділений для неї ліміт газу.

Наразі із 76 мільйонів кубометрів палива невикористаними залишається лише 20, а цього вистачить тільки на 2-3 тижні. Відтак мешканці одинадцяти об’єднань співвласників багатоквартирних будинків бідкаються, що їм доведеться гріти оселі за завищеним тарифом.

Ігор Мічуда, голова Ради ОСББ:

- Прості громадяни, люди, мешканці міста Рівного мають перекрити перебільшений ліміт газу. Хоча відомо, що ОСББ, де є дахові котельні, прирівнюються до простих споживачів і їм ціна більша, аніж 1309 гривень за тисячу кубів газу не може бути. Не дивлячись на це, головам ОСББ прийшли листи, де вказано, що вони змушені підписати контракт на поставку газу з нового року за ціною 4558 гривень, що в 3,6 рази перевищує попередню ціну.

Стаття з сайту  https://sfera-tv.com.ua/index.php?m=news&d=view&nid=20372