Шановна громада !

03.04.2014 12:27

Шановна громада сталось те, до чого ми йшли. Після зборів 20 березня 2014 році будівельна громада Рівненщини довго радившись, «ламаючи списи» вийшла з пропозицією до голови Рівненської ОДА, розглянути єдиного кандидата на посаду начальника департаменту будівництва та архітектури при ОДА. Це наша ініціатива знизу від громадськості. Щоб цим департаментом керував перспективний фахівець, адже нам би не хотілося б , щоб нам знову витягли з «рукава» якогось керівника, який немає відношення до будівництва Рівненщини, до якого нам би знову довелося б стояти в чергах, йому знову вдалося проводити «дерибан» наших з Вами грошей , у особливо великих розмірах, і підпорядковуватись тільки своєму керівництву, а не прислуховуватись до вимог громадськості. Адже, якщо ця кандидатура буде затверджена і прийнята головою ОДА в разі певних «невірних» вчинків, громада зможе дати йому зрозуміти – «як допомогли тебе поставити, так і зможемо допомогти тебе зняти». Але, як завжди рішення не за нами, а за відповідними посадовими особами, отже їм приймати рішення чи змінювати систему в цій державі, чи все залишитися по старому. Тобто зміняться тільки обличчя біля «корита» .

Наголошуємо ще раз, що під цим листом стоять підписи представників всіх сфер будівництва Рівненщини, інших немає.

Дуже прикро дивитись, як іде боротьба за крісло начальника УМВС у Рівненській області. Не хотілося б цього повторювати, ми мусимо розбудовувати нашу країну, роблячи її квітучою та забезпечуючи наші сім`ї зарплатою, адже у всіх будівельників є родини. Якщо нас не «почують», то думаю, то тоді думаю, що «побачать» наявність великої будівельної техніки в області на дорогах м. Рівне та дуже багато касок і т.д.

З нетерпінням чекаємо реакції керівництва.